Horizon 2020 — це нова програма Європейського Союзу в сфері досліджень та інновацій. Вона триватиме протягом 2014-2020 рр. Загальний бюджет програми складає приблизно 70 млрд. €.

Дана програма є фінансовим інструментом реалізації флагманської ініціативи Інноваційного Союзу «Європа 2020» з метою зміцнення конкурентоспроможності Європи у глобальному вимірі та підсилення її економічного зростання і створення нових робочих місць.

Фактично Horizon 2020 є не лише наступною Рамковою програмою після Сьомої рамкової програми з досліджень i технологічного розвитку. Дана програма об’єднує Рамкову програму з досліджень та інноваційного розвитку, Рамкову програму з конкурентоспроможності та інновацій і Європейський інститут інновацій та технологій.

Основними завданнями проекту є:
  • підтримка найталановитіших та креативних науковців і наукових колективів у сфері проведення передових досліджень найвищого рівня через Європейську Дослідницьку Раду;
  • наукова співпраця з метою пошуку нових та перспективних областей досліджень через підтримку майбутніх та виникаючих технологій;
  • надання дослідникам можливостей для навчання і розвитку кар’єри у рамках програми дій Марі Складовської-Кюрі;
  • забезпечення доступу всіх європейських дослідників до висококласних дослідницьких інфраструктур.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті програми. (http://ec.europa.eu/programmes/horizon2020/ )

м. Одеса, вул. Преображенська, 8 , к.210
(048) 723-03-78
iceu

Відділ міжнародних зв’язків ОНЕУ:
35-81-60
ird